Studniówka Maturalna

Studniówka Maturalna - powtórzenie do matury 2024

Grupowe korepetycje online

W 100 dni powtórzysz z nami wszystkie najważniejsze zagadnienia do matury podstawowej i rozszerzonej, podczas korepetycji LIVE. Zdobędziesz niezbędną wiedzę i osiągniesz wymarzony wynik na maturze. Nie damy Ci drogi na skróty, ale sprawimy, że zrozumiesz i wyjdziesz z zajęć z uśmiechem.

Średnia ocen: 5/5 gwiazdek (150+)

Studniówka Maturalna - powtórzenie do matury 2024

Do matury pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Studniówka Maturalna startuje już 29.01.2024

Darmowe materiały

Rozpocznij samodzielne powtórki już teraz!

Kalendarz darmowych zajęć

Dołącz do grupowych, otwartych korepetycji już teraz!

Przedsprzedaż Studniówki Maturalnej

Zarezerwuj swoje miejsce w atrakcyjnej cenie i rozpocznij solidne powtórki na 100 dni przed maturą!

Studniówka Maturalna - powtórzenie do matury 2024

Poznaj naszych nauczycieli

Ola Korczak - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Ola Korczak

Język polski

Nauczycielka warszawskiego liceum, wyróżniona w konkursie Nauczyciela Roku 2022. Uczy języka polskiego, etyki i filozofii. Skończyła studia doktoranckie na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. 

MatArtur Bandelak - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

MatArtur Bandelak

Matematyka

Od ponad 10 lat przygotowuje do matury z matematyki, uczy efektywnej nauki. Wykładowca UAM w Poznaniu, absolwent i fan kognitywistyki. Dzięki jego metaforom zrozumiesz wszystkie zawiłości matematyki.

Mateusz Adamczyk - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Mateusz Adamczyk

Język polski

Polonista, doktorant, członek zespołu Rady Języka Polskiego oraz Mistrz Mowy Polskiej 2023. Zainteresowany wszystkim, co związane z językiem. Popularyzuje wiedzę o polszczyźnie na YouTubie, Instagramie i TikToku.

Dariusz Głaz - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Dariusz Głaz

Język angielski (podstawowy)

Egzaminator maturalny, anglista z dziesięcioletnim stażem w przygotowywaniu do matury. Z entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą na Instagramie i TikToku, a w swojej pracy największy nacisk kładzie na tworzenie pozytywnej atmosfery.

Ania Iwaniuk - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Ania Iwaniuk

Język angielski (rozszerzony)

Nauczycielka licealna z 18 letnim stażem. Egzaminatorka maturalna i egzaminu ósmoklasisty. Nauczycielka Zwolniona z Teorii. Z niesłabnącym entuzjazmem poszukuje inspiracji do zajęć, również podczas kursów zagranicznych.

Łukasz Perczak - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Łukasz Perczak

Fizyka

Nauczyciel i wychowawca w liceum, od 15 lat przygotowuje do matury z fizyki. Finalista konkursu Nauczyciel Roku 2023. Wieloletni egzaminator. Autor wielu projektów badawczych z fizyki. Opiekun Klubu Młodego Odkrywcy

Artur Żyto - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Artur Żyto

Geografia

Nauczyciel z pasji i powołania, doktorant. Od 6 lat przygotowuje do matury i konkursów. Autor innowacji edukacyjnych. Współorganizator i uczestnik wyjazdów naukowo-badawczych w ramach projektu GEOpraktyki. 

Katarzyna Tuszyńska - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Katarzyna Tuszyńska

Biologia

Nauczycielka w jednym z najlepszych poznańskich liceów. Egzaminator maturalny, od prawie 10 lat przygotowuje do matury. Współpracuje z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu. Biologię należy zrozumieć, a nie wykuć.

Poznaj opinie uczniów i uczennic

Średnia ocen w Google: 5.0 ⭐⭐⭐⭐⭐

Partnerzy:

Nasze wartości

Nie wierzymy w banalne komunikaty marketingowe – 4 godziny, 6 godzin, czy weekend nie przygotują nikogo do matury. Nie ma pewniaków i przewidywań. My to wiemy i zamiast tego, sprawiamy, że wszystko staje się po prostu logiczne i zrozumiałe. Wspólnie powtarzamy WSZYSTKO, co niezbędne na maturze, z wyjątkowymi nauczyciel_ami, w komfortowej atmosferze.

Nigdy, przenigdy nie straszymy. Matura to tylko egzamin, to nie koniec świata. Od nas nigdy nie usłyszysz, że matura akurat w tym roku będzie najgorsza i jedynym ratunkiem jest zakup naszego produktu. Mówimy NIE dla straszenia maturą. Podnosimy na duchu maturzystów, inspirujemy, dodajemy wiatru w skrzydła i wspieramy indywidualny rozwój.

Uczymy, ale przede wszystkim poszerzamy horyzonty, dodajemy odwagi i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Wam spokój. Pokazujemy jak wygląda życie na studiach, na różnych kierunkach i pomagamy w dalszej drodze. Każdego miesiąca odbywa się kilka spotkań z gośćmi, którzy są źródłem inspiracji. Chcemy pokazywać inny sposób na życie, na ciekawsze życie.

Ciekawość to NIE pierwszy stopień do piekła, a pierwszy krok do rozwoju. Inność to NIE wydziwianie, a pomysł na własne życie. Jesteśmy inkluzywni i otwarci na każdego – uwielbiamy Wasze historie, z chęcią wesprzemy Wasze projekty i inicjatywy, doradzimy. Na spotkaniach z wyjątkowymi gośćmi pokażemy, że nie trzeba mieć typowego zawodu i typowego podejścia do życia, żeby odnieść sukces.

Studniówka Maturalna - powtórzenie do matury 2024

Dołącz do osób, które zdały maturę ze Studniówką Maturalną!