Interaktywne powtórzenie do matury - przedsprzedaż

Dołącz do grupowych korepetycje online!

Powtórz w 100 dni WSZYSTKO co niezbędne do matury, podczas zajęć LIVE! Ruszamy z promocyjną przedsprzedażą najbardziej komfortowych i skutecznych, grupowych korepetycji online.

Zrozumiesz cały materiał, wyjdziesz z zajęć z uśmiechem i przede wszystkim – zdasz maturę na wymarzonym poziomie.

Średnia ocen: 5/5 gwiazdek (150+)

Przedsprzedaż Studniówki Maturalnej
1000 +
Uczniów i uczennic 👤
0
Przedmiotów maturalnych 📖
0 %
Twój wynik na maturze 📝
0 /5
Ocena w Google ⭐

Promocyjna oferta Studniówki kończy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Przedsprzedaż Studniówki Maturalnej

Zajęcia w 100% na żywo,
przez 100 dni do matury,
żebyś zdał(a) na 100%

Skorzystaj z maksymalnie interaktywnych korepetycje online, gdzie przygotujesz się do wybranych matur w bezstresowej atmosferze.

Otrzymasz odpowiedź na każde pytanie, zaangażujemy Cię na lekcjach i dołączysz do zamkniętej społeczność, pełnej pozytywnej energii.

Po dołączeniu do regularnej grupy spotykamy się na cotygodniowych zajęciach LIVE, otrzymujesz konto na platformie, dostęp do nagrań, materiałów i wsparcie nauczyciela/-ki aż do matury. W ten sposób powtórzysz WSZYSTKO co konieczne, by osiągnąć wymarzony wynik.

Przedmioty maturalne i osoby nauczycielskie

Ola Korczak - przygotowanie do matury z polskiego

Ola Korczak

podstawa i rozszerzenie

Nauczycielka warszawskiego liceum, wyróżniona w konkursie Nauczyciela Roku 2022. Uczy języka polskiego, etyki i filozofii. Skończyła studia doktoranckie na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. 

MatArtur - przygotowanie do matury z matematyki

MatArtur Bandelak

podstawa i rozszerzenie

Od ponad 10 lat przygotowuje do matury z matematyki, uczy efektywnej nauki. Wykładowca UAM w Poznaniu, absolwent i fan kognitywistyki. Dzięki jego metaforom zrozumiesz wszystkie zawiłości matematyki.

Darek Głaz - przygotowanie do matury z angielskiego

Dariusz Głaz

podstawa

Egzaminator maturalny, anglista z dziesięcioletnim stażem w przygotowywaniu do matury. Dzieli się swoją wiedzą na Instagramie i TikToku. Największy nacisk kładzie na tworzenie pozytywnej atmosfery.

Mateusz Adamczyk - przygotowanie do matury z polskiego

Mateusz Adamczyk

rozszerzenie

Polonista, doktorant, członek komisji olimpiady z polskiego, zespołu Rady Języka Polskiego oraz Mistrz Mowy Polskiej 2023. Zainteresowany wszystkim, co związane z językiem. Popularyzuje wiedzę o polszczyźnie na YouTubie, Instagramie i TikToku.

Ania Iwaniuk - przygotowanie do matury z angielskiego

Ania Iwaniuk

rozszerzenie

Nauczycielka licealna z 18 letnim stażem. Egzaminatorka maturalna i egzaminu ósmoklasisty. Nauczycielka Zwolniona z Teorii. Z niesłabnącym entuzjazmem poszukuje inspiracji do zajęć, również podczas kursów zagranicznych.

Artur Żyto - przygotowanie do matury z geografii

Artur Żyto

rozszerzenie

Nauczyciel z pasji i powołania, doktorant. Od 6 lat przygotowuje do matury i konkursów. Autor innowacji edukacyjnych. Współorganizator i uczestnik wyjazdów naukowo-badawczych w ramach projektu GEOpraktyki. 

Katarzyna Tuszyńska - przygotowanie do matury z biologii

Katarzyna Tuszyńska

rozszerzenie

Nauczycielka w jednym z najlepszych poznańskich liceów. Egzaminator maturalny, od prawie 10 lat przygotowuje do matury. Współpracuje z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu. Biologię należy zrozumieć, a nie wykuć.

Łukasz Perczak - przygotowanie do matury z fizyki

Łukasz Perczak

rozszerzenie

Nauczyciel i wychowawca w liceum, od 15 lat przygotowuje do matury z fizyki. Finalista konkursu Nauczyciel Roku 2023. Wieloletni egzaminator. Autor wielu projektów badawczych z fizyki. Opiekun Klubu Młodego Odkrywcy

Zobacz przykładowe lekcje

Poznaj opinie zeszłorocznych maturzystów(ek)

Średnia ocen w Google: 5.0 ⭐⭐⭐⭐⭐

Partnerzy:

Jak to działa?

📅 Powtórzenie do matury trwa od 29 stycznia do 7 maja 2024. Na początku stycznia dostajesz od nas dokładne harmonogramy zajęć do matury.

🔴 Uczestniczysz w cotygodniowych zajęciach LIVE. Z każdego przedmiotu przygotowaliśmy dla Ciebie cykl 14 spotkań po 2 godziny lekcyjne.

💬 Na zajęciach możesz na bieżąco zadawać pytania, a przede wszystkim uczestniczyć w lekcji aktywnie - w ten sposób uczysz się i zapamiętujesz.

🎬 Po każdych zajęciach otrzymujesz nagranie ze spotkania. Obejrzysz je w dowolnym momencie i nadrobisz lub powtórzysz materiał z zajęć.

💻 Masz swoje konto na platformie, gdzie możesz zalogować się i kontynuować naukę o dowolnej porze dnia i nocy.

💰 Jeśli skorzystasz z korepetycji do przedmiotów podstawowych oraz dwóch rozszerzeń, to koszt za jedną godzinę lekcyjną wyjdzie ok. 7,85 zł!

💯 Po przerobieniu Studniówki Maturalnej zdasz maturę na najwyższym poziomie, bez niepotrzebnego straszenia i stresu.

Dlaczego warto?

To korepetycje online, nie kurs - uczestniczysz aktywnie i możesz zadawać pytania w każdej chwili.

Kupując karnet OPEN możesz korzystać z 9 lekcji LIVE tygodniowo, wszystkich nagrań i materiałów aż do matury.

Powtórzysz wszystko, co niezbędne na maturze 2024 - w dobranym do swoich potrzeb pakiecie.

DOŁĄCZ W PRZEDSPRZEDAŻY!
TRWA TYLKO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Studniówka Maturalna - przygotowanie do matury w 100 dni

Studniówka Maturalna:
KARNET OPEN 🎟

Dostępne tylko 13 sztuk w promocji

Kupując karnet Open otrzymujesz dostęp do wszystkiego, co stworzymy w tym roku szkolnym. Jeśli planujesz przygotowania do 3 podstaw oraz min. 2 rozszerzeń, karnet Open jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Kupując w przedsprzedaży zaoszczędzisz 400 zł.

Otrzymasz:

  1. Dostęp do wszystkich zajęć na żywo w ramach Studniówki Maturalnej – możesz przychodzić nawet na 9 spotkań tygodniowo! Zobacz plan zajęć.
  2. Dostęp do nagrań z każdego przedmiotu – lekcje będą odbywały się 9 razy tygodniowo. Jeśli nie dasz rady być na żywo, nagrania będą na Twoim koncie do końca maja.
  3. Bonusowe webinary online, niedostępne publicznie – spotkania z inspirującymi osobami, psychologiem i inne!
  4. Autorskie, nowoczesne Repetytorium maturalne z matematyki – powtórzysz całą teorię wymaganą na maturze.
  5. Matematyczny Zbiór zadań z rozwiązaniami i wyjaśnieniami (dostępny na platformie).
  6. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u.
  7. Wsparcie nauczycieli/-ek w przygotowaniach aż do samej matury.
  8. Dostęp do specjalnej oferty naszych Partnerów, dedykowanej dla uczniów i uczennic Studniówki.
  9. Paczka niespodzianka przed maturą 🎁
  10. I przede wszystkim – super wynik na maturze!

Otrzymasz dostęp do wszystkich zajęć i materiałów aż do matury (do końca maja 2024). Po tej jednorazowej płatności, nie zapłacisz już ani złotówki.

Promocyjna płatność jednorazowa

Kolejna opcja przedsprzedaży wkrótce. Wyczekuj maila!

Planowany harmonogram

Start grup: 29 stycznia

Kalendarz zajęć do matury Studniówka Maturalna

Regularne, cotygodniowe korepetycje online do matury 2024 zaczynają się 29 stycznia i kończą się wraz z 7 maja.

Spotykamy się raz w tygodniu z każdego przedmiotu. Wszystkie zajęcia odbywają się w formule webinarów LIVE i trwają 2 godziny lekcyjne (90 minut)

Nagrywamy każdą lekcję, żebyś mógł/mogła, w razie potrzeby, nadrobić lub powtórzyć materiał.

Dokładne tematy zajęć z poszczególnych przedmiotów pojawią się na początku stycznia.

Przykładowe materiały z lekcji

Najczęściej zadawane pytania

Nie, w tym roku ogłosiliśmy już wszystkie przedmioty. 

Nauczysz się z nami do 3 przedmiotów podstawowych: język polski, matematyka, język angielski,

oraz do 6 przedmiotów rozszerzonych: język polski, matematyka, język angielski, biologia, geografia, fizyka.

Tak. Niezależnie od wybranego pakietu zajęcia grupowe są prowadzone w czasie rzeczywistym, w formie online. Nie korzystamy z gotowych, nagranych wcześniej kursów, ponieważ wierzymy że bieżąca interakcja i odpowiedzi na Wasze pytania to najlepszy sposób na naukę.

Tak, liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona.

Naszą nadrzędną wartością jest tworzenie interaktywnych zajęć i budowanie relacji pomiędzy prowadzącymi, a uczniami/uczennicami, dlatego dbamy o to, aby liczba osób w grupie pozwalała na bieżącą interakcję.

Jeżeli miejsca na zajęcia LIVE się wyczerpią, zaproponujemy pozostałym osobom nagrania z webinariów. Uważamy jednak, że nic nie zastąpi uczestniczenia w zajęciach na żywo, więc zachęcamy do zapisów już w przedsprzedaży, aby zagwarantować sobie miejsce na korepetycjach LIVE.

Nasze korepetycje to kompleksowe powtórzenie wszystkiego, co jest niezbędne na maturze. Nasze osoby nauczycielskie są ekspertami/ekspertkami w swoich dziedzinach i pomogą Ci opanować materiał do egzaminu maturalnego.

Jednocześnie jednak nie wierzymy, że 4 godziny, weekend, czy kilka spotkań przygotuje kogokolwiek do matury. Będziemy dla Ciebie wsparciem, drogowskazem i najlepszym źródłem informacji o maturze, ale nie damy Ci drogi na skróty. Zamiast tego sprawimy, że powtórzysz to, co najważniejsze i podejdziesz do matury ze spokojem.

Po wykupieniu dostępu otrzymasz własne konto na naszej platformie. Zalogujesz się przechodząc do zakładki Moje konto.

W styczniu na Twoim koncie pojawią odpowiednie foldery, dotyczące poszczególnych przedmiotów. W każdym folderze znajdziesz bezpośrednie linki do zajęć, materiały oraz później – nagrania lekcji.

Wszystkie informacje otrzymasz na swojego e-maila z odpowiednim wyprzedzeniem.  W razie potrzeby i problemów technicznych, będziemy do Twojej dyspozycji i zrobimy wszystko, żebyś mógł/mogła dołączyć do nas na zajęciach LIVE.

Foldery poszczególnych przedmiotów pojawią się na Twoim koncie w styczniu. Wtedy też znajdziesz tam linki do nadchodzących lekcji.

Pierwsze nagrania zajęć na platformie zobacz w ciągu 24h po zakończeniu pierwszych korepetycji online 29 stycznia 2024 roku. Zachęcamy do dołączenia do nas na żywo i wykorzystania nagrania z zajęć jako dodatkowej powtórki po webinarze.

Jeżeli wykupisz dostęp do Studniówki Maturalnej, po każdych zakończonych zajęciach LIVE otrzymasz nagranie ze spotkania. Zapis korepetycji online znajdziesz w zakładce “Moje konto”. 

Nie. Podczas zajęć grupowych nie masz dostępu do mikrofonu ani kamerki. Uczniowie i uczennice komunikują się za pomocą czatu – szczególnie ważna jest dla nas aktywność. Wierzymy, że poprzez interakcję Wasza nauka będzie bardziej efektywna.

Nie, wszystkie materiały, które publikujemy i udostępniamy podczas korepetycji online są zgodne z wymaganiami do matury 2024, w formule 2023. 

Na zajęciach omówimy i powtórzymy wszystko w pigułce, żebyście nie musieli już nigdy martwić się o pewniaki. Oczywiście powiemy również co naszym zdaniem powinno się pojawić, jakie typy zadań występują zawsze i na co warto zwrócić szczególną uwagę. 

Ale wiecie jak działają pewniaki tak w rzeczywistości? To nie są konkretne zadania, a jedynie zagadnienia, które są tak podstawowe, że pojawiają się zawsze. Żadna firma nie “odkrywa Ameryki” i nie ma mocy przewidywania przyszłości.

Nie powiemy Wam jakie dokładnie zadanie / polecenie pojawi się w tegorocznym arkuszu – to nierealne. Sprawimy, że nie będzie Wam to potrzebne. Uczymy tego jak się uczyć, jak łączyć wątki i zapamiętywać poprzez metafory. Zdacie na świetne wyniki, bez kombinowania.

Tak. Po każdych zajęciach grupowych na swoim koncie znajdziesz nagranie lekcji, które możesz odtworzyć w dowolnym momencie. Dzięki temu, możesz powtarzać zagadnienia lub nadrabiać je w razie nieobecności.

Wykupując dostęp w przedsprzedaży otrzymujesz dostęp do wszystkiego na naszej platformie do końca maja 2024. 

Możesz śmiało korzystać ze wszystkich korepetycji LIVE, nagrań, materiałów.

Nasze zajęcia nie są nagrywane z wyprzedzeniem – nasi uczniowie i nasze uczennice uczestniczą w webinarach na żywo. Powtórzenie do matury 2024 rozpoczyna się 29 stycznia i potrwa aż do pierwszego dnia matur. Po zakończonych zajęciach na Twoim koncie pojawią się nagrania z korepetycji, które już się odbyły.

Nie widzisz odpowiedz na Twoje pytanie?
Napisz śmiało! 📩

Dołącz do osób, które zdały maturę ze Studniówką Maturalną!

© Copyright 2023-2024 Studniówka Maturalna

Napisz jak możemy Ci pomóc 📩