1
MAIN HEADING
Subheading
1.199,00 
1
Karnet Open
Karnet Open × 1
1.199,00 
Kwota 1.199,00 
Łącznie 1.199,00 

Podstawowe informacje

Dodatkowe informacje

Przejdź do płatności

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Poufne informacje nigdy nie są przechowywane na naszych serwerach. Wybierz najlepszą dla Ciebie metodę płatności i dołącz do grona naszych uczniów i uczennic!

 • Przekierujemy Cię na stronę wprowadzenia kodu BLIK.

  Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; więcej Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.
  Płacąc akceptujesz "Zasady płatności PayU".
  Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 186. więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
  Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności.
  Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce prywatności PayU

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Wprowadź kod BLIK

Wprowadź 6-cyfrowy kod BLIK pobrany z aplikacji bankowej.

Niepoprawny kod BLIK.

Twój koszyk
1
Karnet Open
Karnet Open× 1
1.199,00 
Kwota 1.199,00 
Łącznie 1.199,00 

Dołącz do nas!

Średnia ocen 5.0
100% zadowolonych uczniów i uczennic

5/5

Zdecydowanie warte każdej złotówki. Pani Ola najwspanialsza nauczycielka. Z resztą wszyscy z całej ekipy świetnie prowadzą zajęcia. Aż żal kończyć.

Wiktoria S.

5/5

Ucząc się ze Studniówką Maturalną czuję się o wiele pewniej i o wiele bardziej przygotowana do matury. 

Magda T.

5/5

Nie ma chyba lepszego kursu maturalnego! 

Jakub

© Copyright 2023/24. Wszelkie prawa zastrzeżone.