Studniówka Maturalna

Partnerzy Studniówki Maturalnej 🤝

Przedstawiamy Wam naszych oficjalnych Partnerów – firmy, które z całego serca polecamy obserwować. Każdy z prezentowanych poniżej projektów tworzą ludzie z prawdziwą misją i pasją. Nasze współprace partnerskie nigdy nie są wyłącznie komercyjne – starannie dobieramy wyłącznie takie inicjatywy, które kierują się podobnymi wartościami, robią coś pozytywnego dla świata i wnoszą korzyści dla naszej społeczności.

Your Path Academy

Wspieramy uczniów w realizacji własnych ścieżek edukacyjnych. Pomożemy Ci dostać się na studia za granicą, przygotować aplikację i zdać wszystkie egzaminy. Możesz na nas liczyć w każdym przypadku. 

Sprawdź, jak spełniamy marzenia!

Fundacja GrowSPACE

Fundacja GrowSPACE. Pod tym szyldem grupa ludzi, którym nie jest obojętne wspieranie młodzieży inicjuje działania w obszarze edukacji, zdrowia psychicznego i przeciwdziałania przemocy. Uważamy, że nikt nie powinien mierzyć się z problemem zdrowia psychicznego samemu/samej.

Chcemy służyć swoją wiedzą, doświadczeniem i wsparciem w zakresie budowania emocjonalnego BHP, szczególnie w kontekście funkcjonowania w miejscu pracy, w szkole, czy na uczelni. Tworzymy raporty o zdrowiu psychicznym, wprowadzamy innowacje do systemu oświaty oraz edukujemy warsztatowo.

Kwadrans Studencki

Rozmawiamy ze studentami, żebyś wiedział jak STUDIOWANIE wygląda naprawdę. Czytając opisy kierunków i opinie o uczelniach, wszystko wydaje się być idealne. Ale czy tak jest w rzeczywistości?

Jakie przedmioty są najtrudniejsze? Czy sesja jest taka ciężka jak się często mówi? A co trzeba zdawać by dostać się na wymarzone studia? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w naszych filmikach. Zapraszamy!

Robisz coś dobrego dla młodzieży? Dołącz do grona naszych Partnerów!