Studniówka Maturalna

Kalendarz - darmowe zajęcia do matury 2024

Przygotowaliśmy dla Was zupełnie darmowe korepetycje maturalne online! Spotkamy się na interaktywnych zajęciach LIVE z wybranych przedmiotów, aby stawić czoła maturalnym wyzwaniom. Przejrzyj kalendarz i zapisz się na wybrane wydarzenia!

Kalendarz - darmowe zajęcia do matury 2024

Najbliższe ✨darmowe✨ zajęcia do matury

Darmowe zajęcia do matury prowadzone przez najlepsze osoby nauczycielskie!

Nasz zespół tworzą osoby najlepsze w swoim fachu, doświadczone i wyróżniane w prestiżowych konkursach. Na zajęciach nigdy nie zostaniesz skrytykowany/-a za brak wiedzy, pytanie, czy błędną odpowiedź. Wszyscy kochamy to, co robimy i mamy nadzieję, że Cię tym zarazimy!

Ola Korczak - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Ola Korczak

Język polski

Nauczycielka warszawskiego liceum, wyróżniona w konkursie Nauczyciela Roku 2022. Uczy języka polskiego, etyki i filozofii. Skończyła studia doktoranckie na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. 

MatArtur Bandelak - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

MatArtur Bandelak

Matematyka

Od ponad 10 lat przygotowuje do matury z matematyki, uczy efektywnej nauki. Wykładowca UAM w Poznaniu, absolwent i fan kognitywistyki. Dzięki jego metaforom zrozumiesz wszystkie zawiłości matematyki.

Mateusz Adamczyk - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Mateusz Adamczyk

Język polski

Polonista, doktorant, członek zespołu Rady Języka Polskiego oraz Mistrz Mowy Polskiej 2023. Zainteresowany wszystkim, co związane z językiem. Popularyzuje wiedzę o polszczyźnie na YouTubie, Instagramie i TikToku.

Dariusz Głaz - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Dariusz Głaz

Język angielski (podstawowy)

Egzaminator maturalny, anglista z dziesięcioletnim stażem w przygotowywaniu do matury. Z entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą na Instagramie i TikToku, a w swojej pracy największy nacisk kładzie na tworzenie pozytywnej atmosfery.

Ania Iwaniuk - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Ania Iwaniuk

Język angielski (rozszerzony)

Nauczycielka licealna z 18 letnim stażem. Egzaminatorka maturalna i egzaminu ósmoklasisty. Nauczycielka Zwolniona z Teorii. Z niesłabnącym entuzjazmem poszukuje inspiracji do zajęć, również podczas kursów zagranicznych.

Łukasz Perczak - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Łukasz Perczak

Fizyka

Nauczyciel i wychowawca w liceum, od 15 lat przygotowuje do matury z fizyki. Finalista konkursu Nauczyciel Roku 2023. Wieloletni egzaminator. Autor wielu projektów badawczych z fizyki. Opiekun Klubu Młodego Odkrywcy

Artur Żyto - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Artur Żyto

Geografia

Nauczyciel z pasji i powołania, doktorant. Od 6 lat przygotowuje do matury i konkursów. Autor innowacji edukacyjnych. Współorganizator i uczestnik wyjazdów naukowo-badawczych w ramach projektu GEOpraktyki. 

Katarzyna Tuszyńska - przygotowanie do matury 2024 | Studniówka Maturalna

Katarzyna Tuszyńska

Biologia

Nauczycielka w jednym z najlepszych poznańskich liceów. Egzaminator maturalny, od prawie 10 lat przygotowuje do matury. Współpracuje z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu. Biologię należy zrozumieć, a nie wykuć.

Poznaj opinie uczniów i uczennic

Średnia ocen w Google: 5.0 ⭐⭐⭐⭐⭐

Partnerzy:

Dołącz do osób, które zdały maturę ze Studniówką Maturalną!